Nová řada štětců

Nová řada štětců

Vysoce kvalitní štětce pro profesionální práci jsou vyvinuty tak, aby vyhovovaly nejen pro líčení, ale i našemu smýšlení. Speciální syntetické vlákno, které je použito při jejich výrobě, v sobě slučuje výhody přírodních i syntetických materiálů. Pracuje se s nimi stejně precizně jako s přírodním vlasem a jejich údržba je rychlá a snadná jako u klasických syntetických materiálů. Napohled nepoznáte, že se nejedná o přírodní vlas a nemusí kvůli tomu trpět žádná zvířátka!

Zobrazení:
Zobrazuji 114 (z 14 products)
Aplikátor na stíny
Pěnový aplikátor na oční stíny. Tento aplikátor je také výborný na nanášení flitrů a třpytek či třpytivých pudrů a stínů. ..
Blending brush štětec na oční stíny
Ideální štetec pro stínování, rozpracování stínů, zjemnění kontur a barevných přechodů. ..
Eyebrow brush - štětec na obočí
Profesionální štětec na úpravu obočí Zkosený tvar je ideální pro probarvení a úpravu obočí Štětec lze také výborně použít při aplikaci očních stínů v očním záhybu Štětec je v praktickém poudře, ..
Kabuki štětec
Jemný štětec pro snadnou a bezchybnou aplikaci pudrů. Díky štětci získá pleť velmi přirozený vzhled. Vynikající pro aplikaci minerálních pudrů. ..
Kartáček na řasy
Perfektní pomocní na oddělení řas, slepených po aplikaci řasenky. Kartáček také lze dobře použít na pročesání obočí. ..
Make-up brush - štětec na make-up
Profesionální štětec na aplikaci fluidního make-upu Vysoce kvalitní syntetická vlákna s jemnými hroty jsou speciálně vyvinuta pro příjemnou a dokonalou aplikaci fluidního make-up Zakulacený tvar zaručuje dokonalou apl..
Malý štětec na stíny
Štětec na oční stíny, který umožňuje detailní práci a precizní stínování. ..
Mini Brush Set - cestovní sada sedmi velmi kvalitních štětců
• Perfektní sestava štětců je v nové sadě MINI BRUSH SET • Ideální pro cestování či do kabelky na doplnění make-upu • Velmi luxusní štětce ve vysoké kvalitě za atraktivní cenu • Ště..
Velký štětec na stíny
Aplikace očních stínů je s tímto štětcem sametově jemná a pudrové stíny se snadno nanášejí. Dlouhá rukojeť usnadňuje manipulaci se štětcem. ..
Čistič štětců - 100ml
Sprej pro perfektní vyčištění a desinfekci štětců po jejich použití. Pro dokonalou čistotu štětců doporučuje jejich pravidelné vyprání, nejen čištění sprejem. ..
Štětec na oční linku
Tenounký štětec umožňuje velmi přesnou aplikaci oční linky. ..
Štětec na pudr
Dokonalý štětec na pudr, vynikající pro aplikaci sypkých a kompaktních pudrů. Jeho zakulacený tvar usnadňuje aplikaci a zabraňuje vytvoření ostrých ohraničení. ..
Štětec na rty
Pomocí štětce nanesete rtěnku s velkou přesností a bez ztráty intenzity barvy. Tvar do špičky dokonale vykreslí kontury rtů. ..
Štětec na tvářenku
Plný, zaoblený tvar štětce je ideální pro nanášení tvářenky a také pro konturování, projasňování a zvýrazňování. Štetec je vhodný i pro alikaci Loose Powder a bronzových perliček.  ..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07