Báze

Báze

Podkladové báze eliminují nerovnosti a zvyšují odolnost make-upu. Pro vysokou intenzitu použijte báze pod oční stíny, řasenku či rtěnku. S jejich pomocí bude Vaše líčení dokonalé! 

Zobrazení:
Zobrazuji 19 (z 9 products)
360° Volume Mascara Base - 10ml
360° Volume Mascara Base obalí každičkou jednotlivou řasu, takže řasy jsou opticky delší a plnější  Výživné složení báze optimálně připraví řasy pro aplikaci řasenky  Dermatologicky testováno ..
AKCE !! Mascara Base - báze pod řasenku 10ml
Vysoce kvalitní balzám pro péči o řasy s vitamínem E.   Doprodej zboží 20% SLEVA ..
Báze pod make-up - 30ml
Inovativní báze pod make-up   Moderní produkt 3 v 1 Báze pod make-up – vytvoří perfektní podklad pro trvanlivý make-up   Lze použít i jako lehkou fixaci a osvěžení make-upu   ..
Eyeshadow Base - podkladová báze pod oční stíny 5ml
Výživná krémová báze pod oční stíny. Zvyšuje přilnavost a intenzitu Vámi zvolené barvy stínu. ..
Fixing Powder - Fixační pudr 15g
Transparentní sypký pudr s nebesky hebkou labutěnkou pro vysokou fixaci kamufláže či make-upu. Zabraňuje otírání a rozmazání. • Zafixuje kamufláž a učiní ji voděodolnou • Prodlužuje trvanlivost rtěnky a make-upu • ..
Perfect Lip Fix - Fixatér rtěnky 5ml
Dodejte vašim rtům perfektní fixaci s MALU WILZ Perfect Lip Fix.    Doprodej zboží 20% SLEVA ..
Prime Time Eye Base 5g
Neutralizační odolná báze pod oční stíny s krycí schopností • Jedinečná báze pro odolný a dokonalý oční make-up • Krémová a rychleschnoucí struktura sjednotí a vyhladí oční víčko, na které lze potom snadno apl..
Prime Time Lip Base 9ml
Báze pro dokonalé rty • Lehká a jemná báze na rty v sobě spojuje péči i ochranu a zajistí zářivý a dokonalý vzhled rtů • Mikrojemný pigment sjednotí barvu rtů a tím následně i barvu rtěnky či lesku • Prodlou..
Sensitive Eyeshadow base 7ml
Jedinečná báze pod oční stíny, vhodná pro citlivé oči a při používání kontaktních čoček. Zajistí dlohodobou odolnost a rovnoměrnost kontaktních čoček. Díky této bázi je nanášení stínů a jejich zapracování snazší, ..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07