Trendové líčení

       

 

MIGNIGHT STAR

 

Sledujete módní trendy v oblékání? Líbí se Vám nejnovější metalické odstíny?       

V MALU WILZ trendy sledujeme a tomu odpovídá nejnovější trendové líčení!

Metalické matné akcenty v jemných odstínech vínové, tělové a lilkové barvy, harmonické a přitom výjimečné tóny nejnovějšího trendu MIDNIGHT STAR od MALU WILZ promění každou ženu v nepřehlédnutelnou a neodolatelnou.

 

OČI

V limitované edici oblíbených voděodolných očních stínů v tužce LONGWEAR EYESHADOW najdete klasický černý a k němu nádherný jemně vínový odstín, kterými můžete nalíčit výrazný oční make up. Jestli chcete méně výrazné, jemně nalíčené oči, potom použijte dva nové odstíny stínů do boxu v jemných čokoládových tónech. Odolnou, nerozmazatelnou tužkou na oči SOFT EYE STYLER v odstínu burgunské hnědé vytvoříte perfektní oční linku.

 

PLEŤ

Nádherná tvářenka ve starorůžovém odstínu dokonale doplní trendové líčení. Nové složení tvářenky je bez parabenů, bez lanolinu a neparfemované.

 

RTY

Úžasná novinka v trendové kolekci – METALLIC MATT LIP FLUID, upoutá všechny pohledy k Vašim rtům, které získají metalický matný vzhled. Fluidy jsou velmi odolné a „neslíbatelné“.

Můžete také sáhnout po klasických rtěnkách, které v tomto trendovém líčení najdete v odstínech růžovo-hnědé a lilkové. Krémová struktura zajišťuje příjemnou rovnoměrnou aplikaci a sametový vzhled.


  

Zobrazení:
Zobrazuji 17 (z 7 products)
Metallic Matt Lip Fluid - 5ml
Metalický fluid na rty s vysokou krycí schopností a matným povrchem   • Odolný METALLIC MATT LIP FLUID zahalí rty do metalického efektu s matným vzhledem • Lehká gelová struktura se snadno aplikuje a rty jsou jemné,..
Plakát MIDNIGHT STAR
Plakát formátu A1 594 x 841mm. Papírový plakát, potažený jemnou celofánovou vrstvou je odolný a jemně omyvatelný. Doporučujeme k plakátu zakoupit závěsné kolejničky A1. ..
Trendová tvářenka - 4g
Tvářenka pro modelování a konturování obličejových linií   • Aplikace lehká jako pírko a velmi přirozený vzhled • Jemnou strukturu lze nanést s precizní přesností a dodat tvářím zdravý a svěží vzhled ..
Trendová tvářenka - 4g - tester
Tvářenka pro modelování a konturování obličejových linií   • Aplikace lehká jako pírko a velmi přirozený vzhled • Jemnou strukturu lze nanést s precizní přesností a dodat tvářím zdravý a svěží vzhled ..
Trendové Longwear Eyeshadow Pen - 1,4g
Voděodolný oční stín v tužce   • Vysoce pigmentovaný oční stín s jemnou konzistencí • Může být aplikován na oční víčko jako stín nebo na zvýraznění, či jako oční linka nad horní řasy i do vnitřní ..
Trendové rtěnky - 4g
Odolné rtěnky s hedvábným leskem   • Krémová struktura zajišťuje vysoký komfort při použití, rovnoměrnou aplikaci a dlouhodobý hedvábný vzhled • Široká paleta odstínů těchto rtěnek splní přání každé..
Trendové stíny do boxu
OČNÍ STÍNY BEZ PARABENŮ   Novinka! Od nynějška stíny s větší barevnou intensitou, vysokou krycí schopností a snadnou rovnoměrnou aplikací   • Díky nově vyvinutému mikroje..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07