Rty

Rty

Nalíčené rty jsou symbolem ženskosti a rtěnka je nejvíce prodávaný kosmetický produkt na světě. Záleží pouze na Vás, jestli se rozhodnete pro smyslnou rudou, pastelový nebo úplně jiný, originální odstín. Řiďte se svou náladou, typem své pleti nebo outfitem, který si k líčení chystáte obléci. Nesejde na tom, zda dáváte přednost rtěnce či lehkému lesku, MALU WILZ nabízí dokonce kombinaci obojího! Produkty MALU WILZ garantují příjemný pocit při nošení, jemnou texturu a smyslný vzhled rtů.

Zobrazení:
Zobrazuji 13 (z 3 products)
Natural Glow Lip Balm
Unikátní produkt, který zaktivuje vlastní pigment a zdůrazní přirozenou barvu rtů. Rty jsou hladké, svěží, ošetřené a jemný lesk jim dodá na objemu. Olej z jader broskví a meruněk dodává rtům hydrataci a vysoce kvalitní rici..
Natural Glow Lip Oil - 5ml
Výživný olej na rty   • Vyvážené složení ze tří vybraných rostlinných olejů perfektně   vyživuje a hydratuje rty • V  závislosti na individuální pH jsou rty probarveny jemn..
Prime Time Lip Base 9ml
Báze pro dokonalé rty • Lehká a jemná báze na rty v sobě spojuje péči i ochranu a zajistí zářivý a dokonalý vzhled rtů • Mikrojemný pigment sjednotí barvu rtů a tím následně i barvu rtěnky či lesku • Prodlou..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07