Pudry

Pudry

MALU WILZ pudry, ať už sypké nebo kompaktní, Váš make-up dotvoří a zdokonalí. Měkké, matné částice dobře přilnou k podkladu a vytvoří sametový povrch. Bronzing pudry okamžitě promění Vaši pleť v opálený sametový skvost a Vy si rázem budete připadat, jako byste se vrátila od moře.

Zobrazení:
Zobrazuji 110 (z 10 products)
Bronzing Set Love, Peace & Beauty
3 produkty v nádherném balení za výhodnou cenu • Luxusní set, který nás bleskurychle přiblíží k příjemnému letnímu období • Obsahuje produkty v barevných odstínech, které sluší všem!   4313.1 Dram..
Color Correcting Powder - 11g
Luxusní pudr s šesti odstíny   • Fixační pudr, pomocí jehož šesti přesně vybraných   odstínů opticky zakryjeme tyto nedostatky:      -  Fialový odstín dodá bled..
Exotic Bronzing Powder 18g
Luxusní bronzing ve dvou odstínech dodá pleti polibek slunce! V průběhu léta je používání pudru s lehce třpytivými částečkami to nejvhodnější. Bez obav jej použijte i na oblast dekoltu, ramena či paže. Lehounká vůně kokosu,..
Fixing Powder - Fixační pudr 15g
Transparentní sypký pudr s nebesky hebkou labutěnkou pro vysokou fixaci kamufláže či make-upu. Zabraňuje otírání a rozmazání. • Zafixuje kamufláž a učiní ji voděodolnou • Prodlužuje trvanlivost rtěnky a make-upu • ..
Jemný kompaktní pudr 11g
Velmi jemný pudr pro matný a přirozený vzhled. Pudr zafixuje a barevně doladí make-up. Části obličeje, které mají sklon se po nějaké době začít lesknout, jsou zakryty a zmatněny. Projasňující pigmenty opticky sníží hloubku v..
Kompaktní fixační pudr - 10g
Transparentní kompaktní pudr pro zafixování podkladu   Velmi jemná struktura zajistí sjednocenou, hladkou a matně vypadající pleť.   Bezbarvý pudr odstraní nežádoucí lesk a opticky zredukuje jem..
Loose Powder - Sypký pudr 15g
Zmatňující, vysoce kvalitní sypký pudr. Vhodný pro všechny typy pleti. Dostupný ve dvou odstínech. ..
Luminizing Finish Powder - 8,5g
Mramorovaný pudr pro luxusní projasněný vzhled   • Projasňující perleťové pigmenty odrážejí světlo a dodávají pleti svěží a luxusní vzhled • Mramorování v harmonických růžových a z..
Mineral Powder Foundation - Minerální make-up sypký 15g
Pudrový make-up s obsahem minerálů pro přirozený vzhled. Dostupný ve čtyřech odstínech.   ..
Shine Control Paper - pudrové papírky 100ks
Velmi jemné, lehounké absorbční papírky na odstranění nežádoucího lesku z obličeje. Ideální pomocník, vhodný do každé kabelky.  ..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07