Camouflage

Camouflage

 

MALU WILZ Beauté Camouflage 

MALU WILZ sada kamufláží byla vyvinuta v úzké spolupráci s vědci a dermatology. Výsledkem je voděodolný výrobek s vynikající krycí schopností, vhodný pro všechny druhy pleti, kterým lze zakrýt na obličeji, krk či dekoltu anomálie jako například pigmentace, mateřská znaménka, kuperózu, žilky, akné, jizvy či tetování. Kamufláže jsou odolné proti vlhkosti a po zafixování odolné i proti otěru.

MALU WILZ kamufláže jsou také ideální jako podklad pro všechny druhy fluidních i sypkých make-upů, denní a večerní líčení. Skvělé pro foto, svatební a molo make-up.

MALU WILZ kamufláže jsou velmi šetrné k pleti a lze je použít i na pleť  velmi citlivou.

 

Profesionální tip:

Chcete-li zakrýt jizvy či rozšířené žilky, nejprve vyrovnejte odstíny pleti pomocí zeleně zbarvené kamufláže - odstín číslo 12.

Pro zamaskování pigmentace či tmavých kruhů pod očima je nejvhodnější použít odstín číslo 1 nebo 3.

 

 

 

Zobrazení:
Zobrazuji 18 (z 8 products)
Camouflage Cream - camouflage v kelímku 6g
Voděodolný krycí krém vhodný pro každý typ pleti, určený k zakrytí žilek, pigmentací, tetování a skvrn. Zajistí perfektní make-up pro svatební den, při focení či pro běžný den. • Spolehlivě a bezchybně zakrývá nedo..
Camouflage Stick - camouflage v tužce 2g
Voděodolná krycí tužka na zakrytí tmavých kruhů pod očima, červených skvrn, jizviček a drobných pleťových nedokonalostí ve čtyřech odstínech. • Voděodolné  • Ořezáním tužky snadno zabráníte infekci ..
Duo Contouring Kit - 8g
Profesionální set pro konturování obličeje    Dva snadno roztíratelné odstíny perfektně dotvoří symetrii obličeje   Dva perfektně sladěné odstíny promění konturování obličeje ve snadn..
Fixing Powder - Fixační pudr 15g
Transparentní sypký pudr s nebesky hebkou labutěnkou pro vysokou fixaci kamufláže či make-upu. Zabraňuje otírání a rozmazání. • Zafixuje kamufláž a učiní ji voděodolnou • Prodlužuje trvanlivost rtěnky a make-upu • ..
High Cover Concealer 10ml
"Kamufláž rozjasňovač" - velmi odolný, krémový korektor se silnou krycí schopností. Snadno se aplikuje, je velmi odolný, má vysokou schopnost zakrýt pleťové nesouměrnosti i tmavé kruhy pod očima. Dermatologicky testováno. ..
High Cover Foundation 30ml
"Kamufláž make-up" - fluidní make-up se silnou krycí schopností a s dlouhotrvajícím efektem. Spolehlivě zakryje všechny nesouměrnosti pleti, jako například pigmentové skvrny či červené žilky. Pleť je po nanesení dokonale sjednoc..
Minipaletka s kamuflážemi 8x1,5g
Profesionální minipaletka kamufláží   Všech osm odstínů v jedné paletce – ideální pro seznámení a práci se všemi odstíny.   Paletka je vhodná jak pro vizážistky do kufru, tak do salónů p..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07