Zobrazení:
Zobrazuji 17 (z 7 products)
Bronzing Kabuki Brush
Štětec té nejvyšší kvality se syntetickými chloupky, vyvinutými těmi nejmodernějšími technologiemi Perfektní pro aplikaci pudrových produktů, které obsahují minerály Pudrové produkty jsou díky tomuto štětci ap..
ETHNO LOVE - malý plakátek
Malý plakátek formátu A4, určený především k vložení do zadní karty prezentačního stojánku.   ..
ETHNO LOVE Bronzing Blush - 9g
Designová bronzingová tvářenka ve třech sladěných odstínech Hedvábně jemná struktura pro příjemnou aplikaci Jemný perleťový pigment dodá tvářím prosluněný, jasný a zdravý vzhled Bronzing Blush se snadno ..
ETHNO LOVE Bronzing Powder - 20g
Designový bronzingový pudr ve třech sladěných odstínech Jako peříčko lehká, sametová struktura bronzingu dodá pleti sluncem políbený vzhled Jemný perleťový pigment vytvoří velmi přirozené projasnění Bronz..
ETHNO LOVE Natural Glow lip Balm - 3g
Unikátní balzám na rty pro přirozeně probarvený vzhled Jemné pigmenty oživí přirozený odstín rtů Luxusní rostlinné oleje ochrání rty před ztrátou hydratace S osvěžující mátovou vůní Bez parabenů..
Summer Glow Bronzing Pearls - 25g
Bronzingový pudr „zapečený“ do perliček Ideální jako velmi přirozená tvářenka a pro jemné konturování tváří Díky jemným perlám lze intenzitu odstínu jednoduše korigovat a aplikovat bez „prášení“ ..
Summer Glow Shimmer Fluid - 15ml
Reflexní fluidní projasňovač pro jemně třpytivý letní tón, sluncem projasněný, svěží jako po koupeli v moři Ultra lehká, nemastná struktura se jednoduše rovnoměrně aplikuje. Snadno se spojí s pletí a dodá jí samet..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07